Komuniteti Aktiv

Ndërvepro në lojra shumëfishuese dhe në sajt


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Lojë Pornoje Për Të Gjithë

Lojra pa seks të plota, pa demos, pa regjistrim.

Lojë Pornoje Rik Dhe Morti.

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Një Koleksion I Tërë I Lojrave Të Rikut Dhe Mortit Porno.

Ka kaluar shumë kohë që kur nuk kemi marrë seri vizatimesh me po aq shumë të rritur si Rik Dhe Morti. Ky vizatim ishte një hit i menjëhershëm, veçanërisht me audiencën e meshkujve. Dhe çdo film vizatimor që ka një audiencë masive ka gjithashtu shanse të kthehet në porno. Nëse gjithmonë do të doje të shikoje Verën dhe Beth smithin lakuriq ose të gjithë personazhet e tjerë nga seria ndërsa vajzat mund të pallohen në një botë virtuale ku çdo gjë është e mundur, atëherë erdhe në vendin e duhur. Kemi shumë lojra në të cilat mund të kënaqesh me veprimet e forta. Dhe ne gjithashtu kemi shumë varietet në këtë koleksion., Është si të kesh një uebsajt të përgjithshëm pornoje, por të gjithë personazhet në lojra janë nga Rik dhe Morti univers.

Ajo që është e mirë në uebfaqen tonë është fakti se çdo lojë është e re. Të gjitha lojrat që ofruam po vijnë në HTML5 dhe janë shumë të mira. Grafikat janë tamam si ato të serisë. Kur të luash këto lojra, do të ndihesh sikur po shikon karikaturat origjinale. Dhe ti do të habitesh kur të shohësh femrat dhe cicat e personazheve, sepse ato duken ashtu siç e imagjinon ti. Përveç kësaj, lojrat po vijnë me krijime të shëndosha që do t'i bëjnë karakteret të rënkojnë dhe ulërasin me zë të madh që kanë në serinë origjinale., Nuk ka shprehur shumë lidhur me dialogun në seri, por ju do të gëzoni me siguri dialogun e tekstit që do ta bëjë veprimin shumë më të gëzueshëm. Nëse jeni gati të bëni aventura me një kthesë të çuditshme, atëherë shikoni lojrat në koleksionin tonë Të Rikut dhe Mortit.

Aventurat E Shumta Të Pista Në Universin Rik Dhe Morti

Koleksioni i lojrave që po ofrojmë po mbulon të gjitha këndet e universit Rik Dhe Morti. Dhe ka shumë zhanre për të rritur që do të kënaqesh. Le të fillojmë me lojrat e pornos familjare, që janë më të kërkuarit në platformën tonë. Bethi po kënaqet duke u palluar nga djali i saj budalla dhe nga babai i saj i madh, ndërsa mëshira Verore shkon me babanë e saj që kur nëna e saj po neglizhon pallën e tij të mjerë. Dhe sigurisht, ne kemi një lojë në të cilën ti mund ta shijosh Verën dhe Beth duke pasur një aksion mama-vajzë lezbike me disa rripa të mëdha., Një tjetër lojë e çmendur në koleksionin tonë është ajo që shfaq një përvojë qyqe në të cilën Xherri duhet të masturbohet ndërsa gruaja e tij pallohet nga vjehrri i tij. Këto nuk janë lojërat që do të të kapin duke luajtur si të çmendura.

Një tjetër kategori e madhe në faqen tonë është shfaqja e lojrave të seksit përbindësh, pasi Universi Rik dhe Morti ka kaq shumë përbindësha, alienë dhe të gjitha llojet e mutantëve. Të gjitha femrat njerëzore në këtë seri janë palluar nga disa nga përbindëshat më ikonikë që ke parë gjatë viteve.

Si Mund Të Duken Këto Lojra Vizatimore Seksi Realiste?

Kur flasim për lojra vizatimore seksi, ti zakonisht nuk përfytyron një përvojë realiste lojërash. Ju do të mendoni se përvoja realiste vjen vetëm nga karaktere TË kryera 3D. Por vë bast se ju do të ndiheni sikur personazhet janë të vërtetë kur ju do të luani lojën. Dhe kjo është për shkak se ata vijnë me html5 grafikë dhe motorë. Lëvizja dhe motorët e fizikës të lojrave janë të mahnitshme. Pastaj do ta derdhësh në fytyra të gjithë këtyre vajzave, dhe do të shohësh spermën që u rrjep nga mjekra në gjoksin e tyre., Ju gjithashtu do të jeni të habitur nga mënyra se si të gjitha tingujt janë sinkronizuar në veprim. Do të fillosh të mendosh se ata punësuan zërat origjinalë që bënë zërat e të gjithë personazheve. Por ata e përdorën AL për të rikrijuar ato dhe rezultati është i mrekullueshëm. Në të njëjtën kohë, çfarë reklamash për ndjenjën e realitetit është vëmendja ndaj detajeve. Më pëlqen me të vërtetë përgjegjshmëria e trupit. Kur i rrah zoçkat, lëkura bëhet e kuqe dhe kur i pallon fort, ata fillojnë të ulërasin dhe shprehjet e fytyrës po ndryshojnë., Dhe për shkak se të gjitha këto lojëra janë ndërtuar në HTML5, mund t'i luash me çdo pajisje që mund të kesh. Mund t'i luash në kompjuterat PC dhe Mac, dhe ata punojnë në mënyrë të përkryer në pajisjet iOS, telefonat Android dhe tabletat. Për sa kohë që dispozitivi juaj të ekzekutojë versionin e fundit të përditësuar të një shfletuesi kryesor, do të jeni në gjendje të shijoni lojrat online, pa shkarkim dhe pa këst të ndonjë shtese. Vetëm klikoni në një lojë, prisni një minutë për të gjithë gjë për të ngarkuar dhe ju do të shijoni anën e keqe të Rik Dhe morti univers

Shijoji Të Gjitha Për Rikun Dhe Mortin Falas.

Kur filluam këtë faqe interneti, e dinim se do të kemi kaq shumë fansa Të Rikut dhe Mortit që duan të luajnë lojrat. Kështu që vendosëm t'i ofronim falas, në vend që të të bënim ty të paguaje anëtarësimin më të mirë. Në këtë mënyrë, mblodhëm një komunitet masiv lojtarësh dhe mund t'i mbajmë dritat ndezur dhe lojrat në dispozicion për të gjithë nëpërmjet reklamave të rregullta e etike në vendin tonë. Ka shumë kompani që duan të reklamojnë përmbajtjen e tyre në platformën tonë. Por ata nuk duan të jenë të lidhur me faqet që praktikojnë reklama agresive., Kjo është arsyeja pse në faqen tonë, ju nuk do të gjeni asnjë pop-ups dhe ne kurrë nuk do të ju përcjellim. Mbi të gjitha, ne investuam gjithashtu në organizimin dhe sigurinë e duhur të serverit. Nuk na duhen të dhënat e tua personale apo bankare para se të luash lojrat dhe kur të futesh në serverat tanë, do të mbrohesh deri në fund të kriptimit, kështu që askush nuk do ta dijë që po kënaqesh me Këto Lojëra të prapta Rik dhe Morti. Je gati për lojë fantastike në faqen tonë. Shijojeni!

Luaj Falas Tani